کتاب راهنمای جامع پمپ

استفاده از محتوای سایت و دانلود کتاب راهنمای جامع پمپ تنها با لینک صفحات داخلی این سایت مجاز است. این کتاب به کوشش موسسه مطالعات بین­ المللی اطلس کاسپین در 230 صفحه نگارش و جمع­آوری شده است. در این کتاب به معرفی انواع پمپ­ها، شناخت و کاربرد مناسب آن و بهره ­برداری از پمپ­ها پرداخته شده­است. پمپ­ها تجهیزات صنعتی هستند که در تمامی صنایع مورد استفاده واقع می­شوند. این دستگاه انرژی مکانیکی را به انرژی هیدرولیکی تبدیل می­کند. آشنایی با اصول طراحی، تعمیر ونگهداری از پمپ­ها در صنعت دارای اهمیت فراوانی است که با کسب اطلاع از این موارد می­توان انتخاب مناسبی داشت. در این کتاب آموزش نحوه انتخاب پمپ برای ایستگاه پمپاژ به تفصیل شرح داده شده است. برای ثبت انتقادات ، پیشنهادات و نقد  کتاب به صفحه گوگل بوک مراجعه نمایید.

سرفصل مطالب کتاب راهنمای جامع پمپ :
 • پمپ چیست؟
 • شناخت انواع پمپ
 •  صنعت پمپ­سازی
 • پمپ­ها چطور کار می­کنند؟
 • بررسی قیمت پمپ­های موجود در بازار
 •   آموزش استفاده از نرم­ افزار راهنمای انتخاب پمپ و انجام مشاوره فنی
 • استانداردهای بکاررفته در پمپ­ها
مشخصات شناسنامه­ کتاب :
 1. نام کتاب: راهنمای جامع پمپ
 2. ترجمه و تالیف: مهندس میثم چشمارو – مهندس زهره گروه­ای ها
 3. ناشر: گروه صنعتی اطلس کاسپین
 4. چاپ اول: 1392
 5. تیراژ: 5000 نسخه
 6. ویراستار: فاطمه قدیری
 7. طرح روی جلد: محمدرضا نوایی
 8. حروفچینی وصفحه آرایی: زهرا شاه­ محمدی
 9. لیتوگرافی، چاپ و صحافی: مصطفی جباری
 10. شماره نظام بین المللی شابک  6-9828-04-964-978
 11. به سفارش موسسه مطالعات بین­المللی اطلس کاسپین

.

کتاب راهنمای جامع پمپ

این شرکت با ارسال رایگان سیصد نسخه از کتاب بصورت پست پیشتاز در سراسر ایران برای تمامی مدیران کارخانه­ ها، مدیران فنی و اساتید دانشگاهها ، تلاش میکند تا از انتقادات و پیشنهادات درباره کتاب مورد نظر آگاه گردد. همچنین امکان تهیه این کتاب بصورت سفارش تلفنی یا اینترنتی از فروشگاه­ محصولات صنعتی اطلس کاسپین و یا از طریق ارسال پیامک به شماره 09122000264 و اعلام سفارش خود ، امکان پذیر میباشد.

لازم به توضیح است مطالعه و دانلود تمام کتاب در سایت Google Book و یا وب­سایت www.compressoryar.ir/product-category/instructional-materials بصورت رایگان فراهم میباشد.