Tel: 021 3390 3552 , 021 3390 1804
آخرین مقاله ها در سایت
آموزش تعمیر و نگهداری

آموزش تعمیر و نگهداری

گروه صنعتی اطلس کاسپين علاوه بر آموزش تعمیر و نگهداری کمپرسورها  و فعاليت های مربوط به حوزه ی تجهيزات خطوط کارخانه های کشور از سال 2006 با توجه به اهم تعليم در پيش روی  و ترقی يک سازمان ، مجموعه ای درخور از امور آموزش تعمیر و نگهداری کمپرسورپمپدیزل ژنراتورپلنت گازی را برنامه ريزی نموده است . بدين منظور ليستی از فعاليت های انجام شده در اين حيطه به تعريف زير آمده است :

comp5

pump1

deisel

آماده ارائه مشاوره در زمینه آموزش ها تخصصی – کمپرسور – دیزل ژنراتور – پمپ .

 دپاتمان آموزش شرکتهای صنعتی

مهندس سجاد نیک منش           تلفن تماس : 631 2000 0912

 

آموزش تعمیر و نگهداری

برگزاری دوره آموزشی کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده در شرکت پویا سیستم پارسیان (قزوین) ادامه مطلب

با عنایت به دانش فنی و مهندسی  کسب شده از انجمنهای مکانیک،  الکترونیک و برق،  انرژی های نو و خورشیدی ، دوره های مختلف آموزشی ، در شرکت های  صنعتی ؛ با حضور کارشناسان واحدهای اطلس کاسپین به شرح ذیل برگزار گردید.

سمینار_002

 در این دوره ها ی تخصصی به آموزش و تبادل نظر در خصوص کپرسورها و تجهیزات هوای فشرده، دیزل ژنراتور و پلنت های اکسیژن و نیتروژن  پرداخته و از سمینار ایمنی، بهداشت و بیمه در صنعت استقبال  فراوانی به عمل آمده است.

 آموزش تعمیر و نگهداری

سوابق علمی گروه صنعتی اطلس کاسپین

abdolahii
آموزش تعمیر و نگهداری ” آموزش تعمیر و نگهداری ” آموزش تعمیر و نگهداری ” آموزش تعمیر و نگهداری

بدين وسيله از متخصصين محترم، مديران، کارشناسان فني و بازرگاني آن شرکت دعوت مي گردد تا در دهمین سمینار تخصصی کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده، مورخ 98/08/19 حضور بهم رسانند. خواهشمند است نماينده خود را حداکثر تا تاريخ 98/08/08 در وب سايت acin.ir ثبت نام نماييد تا اطلاعات تکميلی و بارکد ورود به سمينار براي ايشان ايميل گردد. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با شماره تلفن  09122000359  تماس حاصل فرمائيد.

برای ثبت نام کلیک نمایید.