website

فناوری اطلاعات، از علم رایانه بسیار وسیع‌تر (و پیچیده تر) است. این اصطلاح در دهه ۱۹۹۰ جایگزین اصطلاحات پردازش داده‌ها و سیستم‌های اطلاعات مدیریت شد.

فناوری اطلاعات معمولاً به کلیه فناوریهایی اشاره دارد که در پنج حوزه جمع آوری، ذخیره سازی، پردازش، انتقال و نمایش اطلاعات کاربرد دارند.

 
مهندس محمد رضا نوایی  myjuventus@yahoo.com            09391811391
مهندس مهدی زاجکانی ها m.zajkaniha@gmail.com            09125816303
مهندس مسعود افسر       masud.afsar@gmail.com            09363116309
مهندس صادق صادقی     s.nightme@gmail.com            09127849718
   
   

 

فنّاوری اطلاعات یک مولفه‌ی حیاتی زندگی مدرن است. امروزه در جوامع پیشرفته، فنّاوری اطلاعات شاهرگ بیشتر سازمان‌ها و مراکز تجاری محسوب می‌شود و برای ارتباطاتی که جامعه‌ی مدرن را پشتیبانی می‌کند نقش اساسی دارد. بطور مداوم کاربردهای جدیدی برای فنّاوری اطلاعات ایجاد می‌شود و کاربردهای مختلفی به هم پیوند می‌خورند که یک محیط پیچیده‌ی محاسباتی را تشکیل دهند.

فناوری اطلاعات متشکل از چهار عنصر اساسی انسان، ساز و کار، ابزار و ساختار است، به طوری که در این فناوری، اطلاعات از طریق زنجیره ارزشی که از بهم پیوستن این عناصر ایجاد می‌شود جریان یافته و پیوسته تعالی و تکامل سازمان را فراراه خود قرار می‌دهد:

انسان: منابع انسانی، مفاهیم و اندیشه، نوآوری

ساز و کار: قوانین، مقررات و روشها، سازوکارهای بهبود و رشد، سازوکارهای ارزش گذاری و مالی

ابزار: نرم‌افزار، سخت‌افزار، شبکه و ارتباطات

ساختار: سازمانی، فراسازمانی مرتبط، جهانی

بسیاری مفهوم فناوری اطلاعات را با کامپیوتر و انفورماتیک ادغام می‌کنند، این درحالیست که این‌ها ابزارهای فناوری اطلاعات می‌باشند نه تمامی آنچه که فناوری اطلاعات عرضه می‌کند.

مطالعه، طراحی، ساخت، راه اندازی، نگهداری سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، جمع آوری، سازمان دهی، طبقه بندی و انتقال اطلاعات مهم ترین اهدافی است که گروه فناوری اطلاعات آن را دنبال می کند.

success

در عصری که به سر می بریم فناوری اطلاعات یکی از عمده ترین محورهای تحول و توسعه در دنیا محسوب می شود. امروزه دستاوردهای ناشی از فناوری اطلاعات چنان با زندگی مردم تلفیق شده است که توقف در مسیر آن باعث ایجاد اختلال در جامعه و حتی رفاه و آسایش مردم می شود.

کارشناسان خبره ما می توانند بهترین مشاور شما جهت ارائه راه کارهای نوین برای فعالیت های شما باشند.  با مشاوره های کارشناسان ما و با استفاده از صنعت IT هزینه های خود را تقلیل داده، بهره وری خود را افزایش دهید.

ساخت application های ؛ نوار ابزار اطلس کاسپین ، کتاب راهنمای هوای فشرده ، ارسال پیامک رایگان

طراحی تخصصی صفحات وب؛به عنوان چند نمونه کار میتوان موارد زیر را نام برد:

سایت فارسی گروه صنعتی اطلس کاسپین ، سایت انگلیسی اطلس کاسپین ، سایت گروه طراحی وب اطلس کاسپین 

SEO(بهینه سازی): یک نمونه از پروژه های انجام شده این است که با  اعمال قوانین SEO بر روی سایت گروه صنعتی اطلس کاسپین موجب شده تا با جستجوی کلمه ی کمپرسور این سایت در صفحه اول  گوگل و به عنوان اولین گزینه پیشنهادی گوگل نمایش داده شود.

خدمات تخصصی برنامه نویسی نرم افزار : در زیر نمونه ای از کارها به همراه تصویر و توضیح آورده شده است.

ACGM 2.7

نصب دستگاه GSM کنترلر بر روی ماشین آلات صنعتی (کمپرسوردیزل ژنراتور ) این شرایط را فراهم می آورد تا اطلاعات برنامه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (Preventive (Maintenance از طریق پیامک(SMS) و بسترهای مخابراتی (GPRS)  به صورت دریافت اطلاعات آنالوگ و دیجیتال از سنسورهای دما ، فشار ، سطح روغن ، فیلتراسیون به مدیر فنی یک کارخانه تولیدی صنعتی ارسال گردد . در شرکت های دانش بنیان طبق نظر وزارت صنعتی معدن تجارت کنترل الکترونیک ماشین آلات صنعتی (کمپرسوردیزل ژنراتور ) با پورت های سریال و موازی ، WLan ، بلوتوث ، اینفرارد IR- کابل و … در اولویت قرار دارد ، همچنین این دستگاه قادر می باشد با نرم افزار های نگهداری و تعمییرات پیشگیرانه (PM)  ارتباط داشته باشد .

ezeio-gsm-open-whitebg-200

 بررسی و امکان سنجی سخت افزار، شبکه و نرم افزار مورد نیاز

 جمع آوری، سازمان دهی، طبقه بندی اطلاعات

  ایجاد و نگهداری نرم افزارهای مورد نیاز مانند پست فارسی و ابزار جستجوی اطلاعات فارسی

  طراحی و پیاده سازی شبکه های محلی

  بررسی ابزار مخابراتی مناسب برای انتقال اطلاعات

 بررسی سیستم‌های نرم افزاری مناسب برای سازماندهی و استفاده از اطلاعات مانند سیستم‌های عامل و سیستم‌های بانک اطلاعاتی

  مطالعه و شناسایی شیوه‌های جدید برای اطلاع رسانی

خدمات Multimedia

خدمات مشاوره IT

خدمات پشتیبانی IT

قرار دادن کتاب در سایتهای تبلیغاتی مانند:  www.amazon.com   ,   Google book

مهمتر از همه حفاظت از اطلاعات محرمانه مشتریان

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”550px” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیتهای گروه طراحی وب اطلس کاسپین اینجا کلیک نمایید[/dropshadowbox]