دانلود نرم افزار

بررسی انواع کمپرسور و تجهیزات وابسته

در لینک دانلود زیر میتوانید فایل فلشی را دانلود کنید که از طرف شرکت عظیم Elliott تهیه شده و به نمایش و بررسی انواع کمپرسور و تجهیزات وابسته و پدیده هایی مه در کار و یا در کمپرسورها با آنها مواجه می شویم پرداخته است.

 

دانلود

 

پسورد فایل: spow

 دانلود نرم افزار Coil Setup

نرم افزاری جهت انتخاب انواع کویل های سرمایش و گرمایشی با مصارف مختلف از جمله کویل های آب سرد ،مویل های آب گرم ،کویل های بخار، کویل کوندانسور سیستم های سرمایشی و همچنین سیستم های تهویه می باشد.

این نرم افزار در عین سادگی از قدرت بالایی جهت محاسبه و انتخاب کویل ها برخوردار بوده و کمک بسیار خوبی جهت یک طراحی ایده آل می باشد.coil setup دارای ۵ تب جداگانه می باشد که هر کدام مختص یک دسته از کویل قرار داده شده است.

 

دانلود

 

دانلود نرم افزار Unlocker

خیلی مواقع می شود که شما قادر به پاک کردن یا انتقال فایل ها نیستید؟ و با پیغام هایی مانند:
– Cannot delete file: Access is denied
– There has been a sharing violation.
– The source or destination file may be in use.
– The file is in use by another program or user.
– Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use.
روبرو می شوید، این پیام خطا زمانی در ویندوز رخ می دهد که کاربر قبلاً در حال استفاده از اطلاعات مورد نظر بوده و اکنون قصد اعمال ویرایش یا حذف آن ها را دارد، حال به دلیل استفاده ویندوز از این اطلاعات، تا زمان ری استارت یا خاموش شدن سیستم امکان انجام چنین اعمالی بروی فایل های مربوطه از کاربر سلب شده و پیام فوق ظاهر می شود.
به نظر شما روشی بهتر و سریعتر از ری استارت کردن ویندوز وجود ندارد؟

جواب شما در دست نرم افزاری کوچک و مفید، به نام Unlocker است، همان طور که از اسمش مشخص است وظیفه این نرم افزار باز کردن قفل یا آزاد سازی برنامه ها ویندوز می باشد!
این نرم افزار با اضافه کردن گزینه ای جدید به منوی راست کلیک ویندوز، امکان آزاد سازی برنامه مورد نظر از حافظه ویندوز را به سریعترین روش ممکن فراهم ساخته و شما را از ری استارت کردن سیستم خود بی نیاز می کند.

 

دانلود

 

دانلود نرم افزار Proteus

نرم افزار پروتئوس نرم افزار مخصوصی است که برای ایجاد تابلوهای مدار چاپی طراحی شده است . هر تابلوی مدار چاپی که از این برنامه استفاده می کند ، مطمئنا نیاز صنعت را تامین خواهد کرد.این نرم افزار شامل فاصله های استاندارد بین پین های مدار مجتمع ،اندازه ی هر جزء و سایز اندازه گیری های مربوطه می باشد.

 

دانلود

 

دانلود نرم افزار EES

این نرم افزار یک نرم افزار برنامه نویسی قوی در زمینه ی علوم حرارت و سیالات است که در سالهای اخیر مورد توجه مجامع علمی معتبر قرار گرفته است.این نرم افزار در سال ۱۹۹۲ توسط یک محقق آمریکایی بنام S.A.Klein و تحت پوشش شرکت FCHART نوشته شد.

 

دانلود

 

دانلود نرم افزار convert

بدون شک برای شما هم پیش آمده است تا بخواهید واحدی را به واحد دیگری تبدیل نمایید. مثلا خواسته باشید کیلومتر را به مایل و … تبدیل کنید ! استفاده از فرمول های ریاضی به سادگی پاسخ را به شما خواهد داد اما به خاطر سپاری کلیه این فرمول ها کار سختی و گاها غیرقابل انجام است.
نرم افزار کوچک و کاربردی Convert با امکان تبدیل پاسخ گوی تمامی نیازهای تبدیل واحد شما خواهد بود.دانلود

 

 

دانلود نرم افزار محاسبه ی افت فشار

حرکت سیال در لوله باعث افت انرژی سیال می‌شود که ناشی از اصطکاک سیال با جدار لوله است. این افت انرژی به صورت افت فشار سیال نمایان می‌شود. البته به جز اصطکاک عوامل دیگری مانند گشاد وتنگ شدن ناگهانی لوله, زانویی, شیرفلکه ‌و… نیز باعث افت می‌شوند که به آنها افتهای موضعی می‌گویند اما عمده افت ناشی از اصطکاک است.

برای محاسبه افت فشار ناشی از اصطکاک در خط لوله‌ها روشهای متفاوتی اعم از فرمولها, جداول و نمودارها وجود دارد که عمدتا پارامترهای ورودی آنها مشترک است و با داشتن مشخصات خاصی از لوله و سیال جاری در آن می‌توان از هر کدام از این روشها برای محاسبه افت فشار استفاده کرد. جوابهای به دست آمده از هر روش بسته به پارامترهای ورودی گاه بسیار نزدیک به هم بوده و گاه تفاوت فاحش دارند.

هدف این پروژه طراحی و نوشتن برنامه‌ای کامپیوتری بوده که بوسیله آن بتوان پس از وارد کردن پارامترهای ورودی اولا نتایج حاصل از تمام روشها را فهرست‌وار در یک جا مشاهده و مقایسه کرد ثانیا با میانگین‌گیری ساده و سپس میانگین‌گیری آماری (پس از حذف مقادیری که با بقیه مقادیر اختلاف فاحش دارند) به یک مقدار معقول رسید که بتوان با اطمینان بیشتر از آن در پروژه‌های عملی آبکشی و آبرسانی استفاده کرد.دانلود

 

 

پمپ وپمپاژ

تنها حرکت سیال در لوله راهکار عملی و مفید در زمینه ی انتقال سیالات تراکم ناپذیر با کمترین هزینه ی ممکن.امیدواریم پس از دانلود فیلمهای آموزشی پمپها بیشتر و بهتر با این تجهییز مفید آشنا شوید.

 

دانلود فیلم 1


دانلود فیلم 2

دانلود فیلم پمپ

انیمیشنی جالب از کارکرد تکنیکال یک پمپ که شمارو با نحوه کارکرد پمپ اشنا میسازد برای دانلود فیلم اموزشی پمپ به لینک زیر مراجعه فرمایید:


دانلود

 

 

نرم افزار babylon

Babylon نرم افزار پیشتاز فرهنگ های لغت و ترجمه متن است. نرم افزار بابیلون – Babylon کلیه نیاز های شما در زمینه ترجمه لغت را جوابگو خواهد بود. با استفاده از Babylon شما به سرعت می توانید ایمیل ها، صفحات وب،مستندات و کلیه لغات مورد نظر خود را ترجمه کنید. نرم افزار Babylon در حال حاضر حدوداً ۳۰ میلیون کاربر دارد.

دانلود

 

دانلود نرم افزار آموزش فارسی مینی تب Minitab  بهترین برنامه کنترل کیفیت آماری
دانلود نرم افزار مینی تبMinitab

باز راسخون برای راحتی کاربران خود،آموزشی جدید و کمیاب را برای شما تهیه کرده است.امروز آموزش برنامه بسیار مفید و کاربردی مینی تب را که بسیاری از مهندسین صنایع یا رشته مدیریت یا آمار و هر که با این نرم افزار کار دارد را آماده کرده است.راسخون به زودی نسخه جدید (Minitab Professional v16.1.0.0)و کرک شده این نرم افزار را برای دانلود در سایت قرار خواهد داد.

این برنامه یکی از نرم افزار های تخصصی آمار و به خصوص کنترل کیفیت می باشد که در بسیاری از واحد های صنعتی بزرگ و کوچک استفاده می گردد.

یادگیری این نرم افزار همزمان با اخذ واحد آمار مهندسی در رشته مهندسی صنایع و پس از آن در واحد کنترل کیفیت از طرف اساتید و آشنایان با صنعت اکیداً توصیه می شود.

1دانلود

 

2دانلود

 

3دانلود

 

دانلود نرم افزار آموزش نرم افزار اس پی اس (Spss)

Spss چیست ؟ Spss یک تجزیه کننده جامع و انعطاف پذیر آماری و یک سیستم مدیریت داده است. Spss می تواند داده ها را تقریباً از همه انواع فایل ها بگیرد و از آنها در تولید گزارش های جدول بندی شده ،نقشه ها ،نقشه پخش/ توزیع و روند/ توسعه ،آمارهای توصیفی و تجزیه و تحلیل آماری جریان پیچیده و رفتار مرکب داده ها … استفاده کند. Spss در پلت فرمهای مختلفی چون سیستم های : Windows-Mancintash-Unix … قابل اجراست . نسخه ویندوز Spss، تمامی قابلیت های قالب اصلی برنامه Spss را برای محیط کامپیوترهای شخصی بوجود میآورد . Spss شما را برای اجرای بسیاری از تجزیه و تحلیلها در کامپیوتر شخصی خود که پیشتر در ماشین های بسیار بزرگتر میسر بودند ،قادر میسازد . نسخه ویندوز Spss ، یک برنامه کاربردی که تجزیه و تحلیل های آماری را برای همه سطوح از کاربران بیش از پیش شهودی میسازد ، بوجود میآورد. فهرست های ساده و انتخاب کادرهای گفتگو آنرا قادر میسازد تا تجزیه و تحلیل های مرکب و مخلوط را بدون نوشتن حتی یک خط قواعد دستوری ، بوجود آورد. ویراستار داده های ساختاری Spss مانند یک صفحه گسترده ی ساده و کارآمد سودمندی هائی جهت وارد کردن داده ها و به اشتراک گذاشتن فایل های داده های شغلی ،عرضه می کند. قصد مهم و کیفیت ارائه نقشه ها و طرح ها می توانند بوجود آمده و ویرایش شوند. با استفاده از نظریه پرداز Spss شما می توانید داده های خروجی را با بیشترین انعطاف پذیری ارائه نمائید

دانلود

 

دانلود نرم افزار باز کردن فایل های فشرده (WinRAR 4.20)

نرم افزار های متعدی تحت عنوان فشرده ساز روانه بازار شده یکی از معروفترین این نرم افزارها، نرم افزار Winrar می باشد که قابلیت های بسیار زیادی را نسبت به دیگر فشرده سازها در اختیار کاربران قرار می دهد.WinRAR محصول شرکت RarLabs یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد و می تواند فایل های مختلف را تا ۱۰ درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج کند. همچین این نرم افزار قادر است فایل های بالاتر از ۱٫۴۴ مگابایت شما را شکسته و به فرم چندین فلاپی داریو در بیاورد از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract ذکر نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید.

دانلود

 

دانلود نرم افزار مشاهده و خواندن فایل های پی دی اف (Adobe Reader X v10.1.4)

Adobe Readerجدیدترین نسخه از برنامه ی معروف کمپانی Adobe است که جهت خواندن و مشاهده کتاب های الکترونیک PDF استفاده می شود، این نرم افزار رایگان محصولی از شرکت غول آسای Adobeمی باشد، که به تازگی جدیدترین نسخه آن را با تغییراتی جزئی ارائه نموده است.Adobe Acrobat Readerابزار رایگانی است که به کاربران فقط امکان باز کردن و مشاهده فایل های PDFرا می دهد، و از ایجاد و تولید فایل های PDF معذور می باشد! محیط کاربری این نرم افزار به صورتی ساده و در عین حال پیشرفته طراحی شده و امکانات مختلفی از جمله چاپ اسناد، برش آن ها، کپی محتویات و بسیاری قابلیت های دیگر را در اختیار کاربر قرار می دهد.

همچنین استفاده از این نرم افزار نیاز به تخصص خاصی ندارد، چرا که پس از نصب برنامه، بصورت خودکار کلیه فایل های PDF موجود در هارد دیسک سیستم را تحت پوشش خود قرار داده و در هنگام برخورد کاربر به این فایل ها، با یک دابل کلیک ساده اجرا شده و محتویات فایل را به نمایش می گذارد.
لازم به ذکر است که ویرایش جدید Adobe Reader، دارای قابلیت شتاب دهندگی به واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) می باشد، که قادر است محتوای فایل های PDF، مانند تصاویر گرافیکی و سه بعدی را با کیفیت مطلوب تری به نمایش گذارد.

دانلود