درایر دسی کانت

مشخصات :

درجه دمای هوای ورودی: ۴۰ درجه سانتی گراد
درجه فشار عملیاتی: 7 الی 13 بار
نقطه شبنم: 20- الی 70- درجه سانتی گراد

درایر دسی کانت به دليل جلوگيری از رطوبت در سيستم هوای فشرده که باعث رسوب و خوردگی در لوله ها و بالا رفتن هزينه هاي تعميرات و…مي شود، از خشک کننده ها که بصورت گرانول هایی مي باشند که رطوبت را جذب مي کنند استفاده مي شود که تمامي قطرات آب را از بين مي برد.


همچنین بخوانید : استاندارد ISO 8573 در هوای فشرده


 

شامل دوبرج فولادي است این برج های فولادی رطوبت را با مواد جاذبي (سليکاژل و اکتيوآلومينا) که دارد تا ميزان بسيار بالايي (40 درجه سانتي گراد) جذب کرده بطوري که هواي فشرده کاملا خشک و عاري از رطوبت مي شود، که در صنايع دارويي و شيميايي و مواد غذايي و خودرو مناسب است .

درایر دسی کانت - 0


همچنین بخوانید : طرز کار خشک‌کن جذبی سطحی ( Heatless ) و آشنایی با انواع درایر


درایر دسی کانت - 1

درایر دسی کانت – 1

در دو نوع بدون حرارت و حرارتي وجود دارد و برای محيط هايي که دماي آنها کمتر از صفر درجه باشد حتما بايد از درایر دسی کانت استفاده شود که هوای آن 35 برابر خشک تر از تبريدي می باشد مواد دسي كانت به شدت به روغن حساسيت داشته و در صورتيكه به روغن آلوده شوند قابليت خود را از دست مي دهند.


همچنین بخوانید : طرز کار خشک‌کن جذبی سطحی ( Heatless ) و آشنایی با انواع درایر


درایر دسی کانت - 2

درایر دسی کانت – 2

خشک کن دسی کانت هوای فشرده کمپرسور برای تشخيص تعويض مواد داخل دراير ميتوان با رويت مواد جاذب رطوبت که به شکل کروی و تغيير رنگ آن ازسفيدي کامل به زرد پررنگ يا متمايل به قهوه اي؛  به تعويض آن پي برد.


پیشنهاد: چنانچه قصد خرید درایر دسی کانت را دارید با انتخاب اطلس کاسپین، می‌توانید بهترین و باکیفیت‌ترین درایر دسی کانت مارک اطلس کوپکو و … را تهیه فرمایید. ، فروشگاه اینترنتی ما به آدرس : compressoryar.ir آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

همچنین اگر در هر یک از مراحل خرید، با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با شماره های :

33357480 028

09122000264

09122000359

تماس بگیرید تا کارشناسان و متخصصان ما، به تمامی ابهامات و سوالات شما پاسخ دهند.