راهنمای کمپرسورها

 هر آنچه که می خواهید از کمپرسور هوا بدانید را  در این کتاب بیابید                  

خرید آنلاین راهنمای کمپرسورها در این صفحه فراهم میباشد ؛ ابن کتاب گردآوری شده توسط شرکت اطلس کوپکو است و بزرگترین و اصلی ترین  مرجع  (کمپرسورها) محسوب می شود که با توجه به نیاز مردم ایران و کشورهای فارسی زبان به سفارش موسسه مطالعات بین المللی اطلس کاسپین از زبان انگلیسی به زبان فارسی ترجمه شده است. این موسسه با برگزاری سمینارهای تخصصی در صنعت هوای فشرده و ترجمه ی کتابهای تخصصی مربوطه سعی در بالا بردن سطح علمی و پاسخ به سوالات دانشگاهیان ، کسانی که به نوعی در این صنعت مشغول بکار هستند ویا به آن علاقمندند را دارد.

در این راستا کتاب راهنمای فشرده را که چاپ اول آن در سال 1390 انجام گرفته  بار دیگر در سال 1391 با ویرایش جدید تجدید چاپ کردیم که کتاب حاضر می باشد. از اهداف دیگر این کتاب معرفی و انتخاب تجهیزات هوای فشرده ،راهنمایی در مورد نصب این تجهیزات ، برآورد ظرفیت هوای مورد نیاز و استفاده از سیستم CHP در صنعت می باشد. برای ثبت انتقادات ، پیشنهادات و نقد  کتاب به صفحه گوگل بوک مراجعه نمایید.

برای حمایت از عدم قطع درختان ،شما می توانید این کتاب را بصورت آنلاین بخوانید.

قیمت کتاب راهنمای هوای فشرده با هزینه پست و بسته بندی

برای سال 1394    400.000 ریال

کتاب با ویرایش جدید بصورت صحافی شده و با چاپ 1394 عرضه میگردد

برای خرید کتاب وارد فروشگاه اطلس کاسپین شوید.

در پایان از مترجم که محتویات کتاب راهنمای کمپرسورها را در اختیار ما گذاشتند و از آقای مهندس حمیدرضا ایران که در زمینه ی تخصصی شان با مشاوره خود مارا بهره مند نمودند تشکر می کنیم و امیدواریم با راهنمایی های ارزشمند خود مارا در ارتقای کمی و کیفی  صنعت هوای فشرده یاری نمایید.

 

 راهنمای کمپرسورها

راهنمای هوای فشرده

کتاب را از اینجا بخوانید راهنمای هوای فشرده

خرید و ارسال کتاب برای علاقمندان به اصول مدیریت کیفیت هوای فشرده و سیستم های تاسیساتی پنوماتیک شرکت اطلس کاسپین به صورت اینترنتی فراهم می باشد. برای تعداد سیصد نفر از متخصصان فنی و مهندسی-صنعتی در سراسر کشور این کتاب به صورت رایگان و با پست سفارشی ارسال شده است، تا از انتقادات و پیشنهادات سازنده مطلع شویم. هدف شرکت اطلس کاسپین از انتشار کتاب راهنمای هوای فشرده معرفی اصول طراحی سیستم های هوای فشرده در صنعت و آموزش تئوری و کامل تکنولوژی هوای فشرده به دانش پذیران علاقمند به این مبحث می باشد. امکان دانلود این کتاب بدلیل حمایت از مولف و مترجم امکان پذیر نمی باشد، علاقمندان میتوانند جهت تهیه کتاب از طریق اینترنت یا تماس تلفنی اقدام نمایند.

 با توجه به تنوع مقدار و زمان مورد نیاز به هوای فشرده در بخش های مختلف یک صنعت،استفاده ترکیبی از چند کمپرسور (به عنوان مثال: کمپرسور هوا اسکرو، کمپرسور باد پیستونی و …) با ظرفیتها و سیستم کنترل مناسب بجای یک کمپرسور مرکزی توصیه میشود. با توجه به اهمیت رطوبت گیرها (درایر تبریدی ، درایر دسی کانت) در بخش جداگانه از کتاب راهنمای هوای فشرده به آن پرداخته شده است.

علاوه بر این میتوانید برای مشاهده نشریات تخصصی اینجا کلیک کنید.

همچنین انواع فیلترهای هوا، سپراتورها و روغن در کمپرسورها از مباحث مطرح شده در این کتاب است که در آن به تفصیل بیان شده است.

راهنمای کمپرسورها ” راهنمای کمپرسورها

کتاب راهنمای هوای فشرده – اطلس کاسپین