Tel: 021 3390 3552 , 021 3390 1804
آخرین مقاله ها در سایت

مشاوره خرید دیزل ژنراتور

مشاوره خرید دیزل ژنراتور

مشاوره خرید دیزل ژنراتور

1. پیکربندی دیزل ژنراتور

پیکر بندی دیزل ژنراتور در دو حالت قابل بررسی است :

1. توان الکتریکی ژنراتور دیزل
2. خصوصیات فیزیکی دیزل ژنراتور

اولین سوال در هنگام انتخاب دیزل ژنراتور میزان توان الکتریکی آن است یعنی میزان توان ظاهری دستگاه ( KVA ) و توان اکتیو دستگاه ( KW ) است . این نوع اندازه گیری در دو نوع دستگاه مولد برق از جمله UPS ها ( معمولا برای مصارف سبک مانند برق اضطراری سیستم های کامپیوتری ) و همچنین دیزل ژنراتور ها ( به منظور مصارف سنگین و حجیم مانند تامین برق خانه ، بیمارستان و مصارف صنعتی ) به کاربرده می شود .
حال با این موضوع شما می بایست به دو نکته اساسی توجه داشته باشید که مولد برق شما با در نظر گرفتن توان ظاهری قابل بهرداری است یا توان اکتیو آن !؟ در حالت کلی می توان با در نظر گرفتن این موضوع و سئوالات زیر در انتخاب ژنراتور دیزل خود موفق باشیم :

1. آیا مولد برق شما برای مصارف صنعتی بوده یا صرفا جهت تامین برق تجهیزات ساده و سبک بکار برده می شود !؟
توضیح : این سئوال به منظور شناسایی میزان قدرت دیزل ژنراتور می باشد .
2. آیا قطع و وصل برق در مصارف شما امری موقت است یا متناوب ؟
توضیح : نوع ژنراتور دیزل باید با توجه به شرایط کاری آن تعریف شود به عبارتی آیا از دیزل ژنراتور به عنوان برق اضطراری ( standby )استفاده می شود یا به عنوان یک مولد برق دایم ( prime power source ) .
3. میزان عمر مفید مولد برق را چگونه مد نظر گرفته اید ؟
توضیح : این سئوال به منظور مشخص نمودن میزان عمر مفید دستگاه و هزینه های نگهداری آن می باشد . دیزل ژنراتور شما دارای عمر مفید 5 سال است یا کمتر !؟
4. محل قرار گرفتن مولد برق مورد نظر چگونه است ؟
توضیح : یکی از سئوالات بسیار مهم محل نصب دیزل ژنراتور است با توجه به مواردی از جمله میزان فصای اشغال شده از سوی دیزل ژنراتور ، تهویه هوا ، میزان صدا تولید شده آن و …
5. نوع سوخت مولد برق شما چیست ؟
توضیح : یکی از مهمترین موارد در انتخاب موتور ژنراتور نوع سوخت آن است که می بایست در نظر گرفت .

مشاوره خرید دیزل ژنراتور ” مشاوره خرید دیزل ژنراتور ” مشاوره خرید دیزل ژنراتور “مشاوره خرید دیزل ژنراتور “

مطالب مرتبط

بدين وسيله از متخصصين محترم، مديران، کارشناسان فني و بازرگاني آن شرکت دعوت مي گردد تا در دهمین سمینار تخصصی کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده، مورخ 98/08/19 حضور بهم رسانند. خواهشمند است نماينده خود را حداکثر تا تاريخ 98/08/08 در وب سايت acin.ir ثبت نام نماييد تا اطلاعات تکميلی و بارکد ورود به سمينار براي ايشان ايميل گردد. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با شماره تلفن  09122000359  تماس حاصل فرمائيد.

برای ثبت نام کلیک نمایید.